INFOLINIA +48 774023580

Języki

Pośrednictwo Pracy

Pośrednictwo pracy - Leasing pracowniczy

Firma Euroservices POLSKA Sp. Z o. o. jest organizacją znaną w Polsce jak i za granicą. Od lat 90-tych zajmuje się werbowaniem i selekcją pracowników na potrzeby firm polskich i zagranicznych. Posiada przy tym wszystkie wymagane certyfikaty. Z biegiem lat firma rozwinęła swoją działalność z biura prowadzącego jedynie nabór i selekcję personelu, stała się organizacją świadczącą wszechstronne usługi.
- nabór i selekcja,
- wykonawstwo zlecanych prac,
- udostępnianie pracowników innym firmom.

 

Dysponujemy wielkimi zasobami ludzkimi

 Nie stawiamy przy tym wyłącznie na ilość, ale i również na jakość werbowanych pracowników. Odbywa się ostra selekcja pod względem fachowości i nastawienia do pracy. Dzięki temu nasi zleceniodawcy mogą mieć pewność, że poleceni przez nas elektromonterzy, spawacze, tokarze, hydraulicy, cieśle, malarze i inni pracownicy wykonają swoją pracę w sposób fachowy. Wyposażamy naszych pracowników w odpowiednie narzędzia i środki ochrony indywidualnej. W przypadku projektów o zróżnicowanych rozmiarach zapewniamy zarówno pojedynczych pracowników, jak i kompletne zespoły pod kierownictwem doświadczonych brygadzistów i wykonawców. Nasi doświadczeni i wyspecjalizowani pracownicy znajdują zatrudnienie m.in. w sektorze technologii metalowych, izolacyjnych, elektrycznych i budowlanych.

Dostarczamy dodatkowych rąk do pracy tam, gdzie jest to potrzebne

 Stworzyliśmy bazę pracowników do pracy na różnych rynkach i w różnych branżach. Niezależnie od tego, czy są oni potrzebni do pracy w sektorze logistycznym, rolnictwie i ogrodnictwie, przy sortowaniu odzieży, produkcji i naprawie palet, czy też w innych branżach produkcyjnych. Firma Inforcontracting zapewnia znalezienie zasobów ludzkich odpowiadających potrzebom klientów. Zarówno w przypadku pracy sezonowej, czy też całorocznej, zwerbowani pracownicy są do dyspozycji naszych klientów i to często przez całe lata. Dzięki temu zapewniamy zleceniodawcom ciągłość naszych usług.


Doskonałe warunki mieszkalne

 Zakwaterowanie na miejscu w Holandii jest naprawdę dobre! Dbamy o to, aby wszystko spełniało odpowiednie standardy i parametry. Ustalenia w zakresie użytkowania lokali można znaleźć w regulaminie mieszkania. W ten sposób dbamy, aby wszyscy byli i pozostali zadowoleni. W miarę możliwości zapewniamy zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy. Nasi stali współpracownicy o polskiej narodowości służą pomocą na miejscu w Holandii. Osoby kontaktowe dobrze znają zarówno holenderskie jak i polskie realia i zwyczaje.W pilnych przypadkach osoby te służą pomocą przez 24 godziny na dobę.